Muzyczne szaleństwo ze Smily Play

Moje dzieci ostatnimi czasy przejawiają bardzo duże zainteresowanie instrumentami muzycznymi i chętnie robią dla wszystkich koncerty, a że nie miały za bardzo pola do popisu z powodu braku instrumentów postanowiłam zrobić im niespodziankę.

Niespodzianka

Na stronie Smily Play wyszukałam takie oto cudowności, które możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Prawdę mówiąc nie spodziewałam się, że wśród zabawek instrumentalnych dla dzieci znajdę saksofon czy skrzypce. Planowałam zamówić gitarę, organy i mikrofon, a nazbierało się tego więcej.

Gdy dotarła do nas paczka z zabawkami sprawdzałam czy każdy instrument ma baterie, bo różnie to bywa z tego rodzaju zabawkami, a nie chciałam, żeby dzieci po powrocie z przedszkola czuły się rozczarowane, że coś nie działa. Wszystko funkcjonowało bez zarzutu i czekało na małych muzykantów.

Jakie było zaskoczenie i jaka radość! Dzieci nie spodziewały się takiego prezentu. Najczęściej same wybierają sobie zabawki, więc ich zaskoczenie było jak najbardziej uzasadnione.

Od razu przetestowały wszystkie instrumenty.

Koncertowo

Następnego dnia odbył się prawdziwy koncert. Tosieńka śpiewała  piosenkę „Pół kroku stąd” z bajki „Vaiana”, a Stasieniek jej przygrywał – najpierw na skrzypcach,

potem na saksofonie.

Obydwoje grali chyba na każdym instrumencie po kolei.

Oczywiście oprócz mamy na widowni były też wszystkie pluszaki.  A ciocia Kasia z rodziną już została zaproszona na koncert. Pozostało tylko przygotować bilety.

Po instrumenty sięgają co chwilę. Tak się cieszę, gdy patrzę jak moje dzieci są zadowolone. I powiem Wam, że ja też jestem zadowolona, bo owszem – dzieci bawiły się łyżkami, pokrywkami i w ten sposób tworzyły muzykę, ale nie ukrywam, że dla moich uszu nie było to zbyt przyjemne, mimo wydawanych ochów i achów pod kątem twórczości moich dzieciaczków. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo z zabawek instrumentalnych od Smily Play wypływają naprawdę cudowne dźwięki.

Zamówiłam też coś dla całej rodziny, bo już dawno czailiśmy się na wieżę, a ta dodatkowo jest kolorowa. Bardzo lubimy gry rodzinne i jak tylko pogoda sprzyja przesiadywaniu w domu, nie zaś na świeżym powietrzu, to między innymi gramy.

Dzieci same zabrały się do układania wieży,

i grę zaczęły dość ekstremalnie…

Ale była zabawa!

Jeśli jesteście na etapie szukania zabawek dla Waszych dzieci, to zaglądajcie do Smily Play  znajdziecie tam przeróżne zabawki dla dzieci w rożnym wieku.

 

 

Udostępnij na:
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

17 thoughts on “Muzyczne szaleństwo ze Smily Play”

  1. Wow, ale się tworzy super zespół muzyczny! Podobają mi się te skrzypce! Ciekawe, czy moja 3 latka chciałaby na takich grać 🙂 Piękne zdjęcia!

  2. Zabawki wyglądają świetnie i z pewnością dają dzieciakom dużo frajdy, ja jednak muszę docenić wystrój pokoiku – jest uroczy i sama bym chętnie w takim zamieszkała ♥.

  3. Fajny pomysł z tymi instrumentami, chyba my też musimy się w takie zaopatrzyć, szczególnie ujęły mnie te skrzypce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *