sobota, 15 czerwca, 2024

Cudowne kolekcje Santoro London

Chcę wam dzisiaj przedstawić cudowną markę Santoro London. Zakochałam się w jej produktach już dawno. Tosieńka była wtedy jeszcze malutka. Wybierałam album na zdjęcia i wybór padł na album właśnie tej marki.

Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że marka ma kilka kolekcji. Największą popularnością cieszą się trzy z nich:

pastelowa Kori Kumi,

inspirująca Gorjuss – moja ulubiona,

oraz romantyczna Mirabelle.

Tosieńki ulubiona kolekcja to Kori Kumi. Pasuje do niej, bo to „słodycz, słońce i pełnia szczęścia”.

Już niejednokrotnie pisałam w różnego rodzaju tekstach, że często Tosieńka sama wybiera sobie różnego rodzaju przedmioty czy też zabawki. I tym razem było podobnie. W jej ręce trafiło więc kilka rzeczy, o których już wspominała od jakiegoś czasu, właśnie z jej ulubionej serii.

Piórnik

Piórnik, to nasz niezbędnik w podroży. Antoninka pakuje do niego kredki, ołówki, długopisy, temperówki, czyli wszystko to co w piórniku powinno się znajdować. Z tym, że piórnik póki co zamiast wędrować od klasy do klasy, to zwiedza kraj.

Portfel

Portfel, do którego Tosieńka skrupulatnie wkłada pieniądze, które dostanie. Póki co woli tę formę niż skarbonkę, bo ma bardzo dużą satysfakcję, że może za coś zapłacić wyciągając pieniądze z własnego portfela.

W portfelu jest kieszonka na monety,

ale także na banknoty i karty. Zdecydowanie ta na monety jest częściej używana przez Tosieńkę.

Torba podróżna

Torba podróżna niezbędna w podroży. Tosieńka zawsze ubolewała, że nie ma się w co spakować, bo Staś ma swoją walizeczkę na kółkach, a ona wkładała swoje rzeczy do naszych walizek. Oczywiście walizka i torba służą do pakowania niezbędników moich dzieci.

Kubek

Kubek nie był nam niezbędny, ale był tak śliczny, że Tosieńka zapragnęła go mieć.

Produkty Santoro London mają nie tylko wyjątkowy design, ale też wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o detale. Jest to ważne z punktu widzenia rodzica, ale mnie przede wszystkim cieszy uśmiech  na twarzy mojej Antoninki.

W Polsce markę Santoro London znajdziecie na stronie www.tobiesobie.pl

Zachęcam Was do polubienia marki na  facebooku instagramie.

 

18 KOMENTARZE

  1. Gadżety z tej firmy są jednymi z najbardziej czarujących 🙂 Dobranie kolorów i wzorów jest perfekcyjne 🙂 Cieszy i oczy i serduszko i może nie jest najtańsze ale zdecydowanie wygląd i jakość produktów są tej ceny warte 😉

  2. Jakie piękne rzeczy 🙂 Idealne dla małej dziewczynki, choć przyznam szczerze, że z chęcią bym je nosiła 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj