środa, 6 grudnia, 2023

Marzysz o gładkich nogach? Depilator IPL Garett Beauty Flash Ci w tym pomoże!

Wiosna sprzyja zmianom, odświeżaniu przestrzeni, otoczenia. Dlatego też mówimy o wiosennych porządkach. Wraz z wiosną także my odżywamy na nowo. Marzy nam się nowa fryzura, albo zmiana koloru włosów. Odświeżamy też garderobę.  Może nawet zaczynamy jakąś aktywność fizyczną, której mimo noworocznych postanowień nie udało nam się wcześniej rozpocząć. Wiosną wszystko budzi się do życia, wiosna jest optymistyczna i wtedy mamy więcej energii do działania.

U mnie wiosenne odświeżanie już się zaczęło. Generalne, wiosenne porządki zrobione. Wizytę u fryzjera mam już za sobą. Garderoby jeszcze nie tknęłam, ale przyjdzie i na to czas, niech się zrobi cieplutko. A odnośnie aktywności fizycznej, to bieganie ciągle siedzi w mojej głowie. Zacznę od jutra.

Poza tym wybiegam dalej w przyszłość i pamiętam o tym, że po wiośnie jest lato. Ciepłe, słoneczne lato, kiedy to odkrywamy nasze nogi, ramiona, a nawet zakładamy bikini. I właśnie mając to na myśli zaczęłam moją przygodę z domową depilacją.

Depilator IPL

Dotychczas do usuwania zbędnego owłosienia używałam maszynki do golenia. Raz zdarzyło mi się skorzystać z profesjonalnego usuwania włosków w gabinecie kosmetycznym. Jednak rozpoczęłam je pod koniec wiosny, a już na początku lata jechałam na urlop do słonecznej Chorwacji i nie zdążyłam wykorzystać wszystkich zabiegów. Dlatego mając to w pamięci już teraz zaczynam dbać o siebie w tym kontekście.

Tym razem zdecydowałam się zrobić to w domowym zaciszu za pomocą Depilatora IPL Beauty Fresh marki GARETT. 

Przeczytałam opinie i doszłam do wniosku, że:
– po pierwsze – poradzę sobie z tym,
– po drugie – działa, według opinii użytkowniczek.
Poza tym marka GARETT została uhonorowana odznaczeniem „Kobieca Marka Roku” 2021r., co wzbudza dodatkowe zaufanie do produktów tej marki.

Poza tym moja kobieca próżność zwróciła też uwagę na wygląd urządzenia. Ja wybrałam opcję biało-złotą, a w ofercie jest jeszcze wersja biało-srebrna.

Zestaw Depilatora IPL zawiera:
– Depilator IPL Garett Beauty Flash,
– wymienna nasadka,
– okulary ochronne,
– maszynka jednorazowa,
– zasilacz do podłączenia urządzenia,
– instrukcja obsługi w języku polskim.

Jak to działa?

Delikatne impulsy światła działają na włoski zarówno te ciemne, jak i jasne, które stopniowo stają się coraz słabsze. W rezultacie prowadzi to do ich wypadania, a w niektórych miejscach ich wzrost zostaje zatrzymany.

Zabiegi początkowo wykonuje się 2 razy w tygodniu, a następnie coraz rzadziej. Ostatecznie można je robić nawet raz na kilka miesięcy.

Depilator IPL Garett Beauty Flash posiada aż 5 poziomów mocy dzięki temu daje możliwość dostosowania intensywności działania do indywidualnych potrzeb. Zabiegi są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Poziom mocy powinien być dobierany do koloru skóry i włosów. W ocenie tego pomoże praktyczny przewodnik, zamieszczony w instrukcji obsługi urządzenia.

Praktyczne jest to, że głowica depilatora zapewnia obszar roboczy o powierzchni około 3 cm2, dzięki czemu zabieg przebiega sprawnie i dokładnie. Wystarczy jeden błysk, a następnie można przesunąć głowicę do kolejnego obszaru. Depilacja przebiega sprawnie i szybko.

Lampy urządzenia wystarczą aż na 500 tys. impulsów, co pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów depilacji. Co więcej, po zużyciu lampę można wymienić bez konieczności zakupu nowego urządzenia.

I jeszcze jedna ważna informacja Depilator IPL jest komfortowy w obsłudze. Ma ergonomiczną budowę i jest dość lekki, dzięki czemu świetnie leży w dłoni.

To jest proste!

Jak to więc działa?
1/ Jeżeli na skórze znajduje się duża ilość włosów, należy je zgolić przed pierwszym użyciem. Upewnij się, że na powierzchni skóry nie ma pozostałości włosów, jest całkowicie sucha i nie ma na niej żadnych tłustych plam.
2/ Podłącz urządzenie do zasilacza, a następnie do zasilania. Aby uruchomić urządzenie, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 3 sekundy.
3/ Przyciskiem zasilania wybierz odpowiedni poziom mocy, pasujący do rodzaju twojej skóry. Załóż okulary ochronne i nie patrz bezpośrednio w migające światło.
4/ Ustaw depilator tak, aby głowica całkowicie dotykała skóry. Poruszaj depilatorem w kierunku góra/dół po skórze.
5/ Naciśnij przycisk uruchamiania lampy, trzymając urządzenie przy skórze. Możesz odczuć uczucie ciepła i mrowienia.
6/ Po zakończonym zabiegu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 3 sekundy, aby wyłączyć urządzenie, a następnie odłącz je od zasilania.

Na zakończenie mam dla Was jeszcze dobrą wiadomość, a mianowicie 20% rabatu na produkty Garett Electronics. Wystarczy wpisać kod COOLPAKI20. Kod działa do końca kwietnia 2022r.

Tak niewiele trzeba, aby latem mieć idealnie gładkie nogi.

 

coolpakiJoanna Kołpak – Coolpak

Jeśli spodobał Ci się mój wpis udostępnij go proszę, klikając UDOSTĘPNIJ.

Polub moją stronę na Facebooku www.facebook.com/coolpaki

Zajrzyj na mój Instagram www.instagram.com/coolpaki.pl

 

9 KOMENTARZE

    • Też tak miałam dotychczas, ale po jakimś czasie przy depilatorze IPL nie będę musiała w końcu w ogóle golić 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj