niedziela, 28 maja, 2023

Nature Sense – najlepsza butelka dla niemowląt od NUK

Ostatnio wzięłam udział w zabawie organizowanej przez markę NUK promującej nowa butelkę dla niemowląt Nature Sense.

Przesłaniem zabawy było pokazanie, że tata też jest bardzo ważny w życiu dziecka i też może, a nawet powinien brać aktywny udział w jego karmieniu już od pierwszych dni życia dziecka, jeśli jest taka potrzeba żeby wspomagać karmienie dziecka butelką.

Otrzymałam puzzle z różnymi hashtagami dotyczącymi taty. Na naszym koncie na Instagramie pokazały się te trzy:

#pierwszamilosccorki

#dumnytata

#pierwszybohatersyna

Najważniejszym hasłem było jednak #tatanawarcie, na warcie z butelką NUK  Nature Sense. Pomocny mamie i  gotowy zawsze nakarmić dziecko.

Moje dzieci dawno już wyrosły z wieku butelkowego. A tak na prawdę, to nigdy mimo usilnych starań nie chciały pić mleka z butelki tylko od razu przerzucały się na kubeczki. Nasz tata więc nie mógł za bardzo wykazać się w tej dziedzinie.

Na rynku jest pełno butelek do karmienia niemowląt różnych firm i pewnie macie swoje ulubione. Dlaczego jednak warto zainteresować się butelka NUK Nature Sense? Ponieważ sprawia ona, że dzieci mają jeszcze bardziej naturalne odczucie podczas ssania czyli odczucie jeszcze bardziej zbliżone do karmienia piersią.

Na te naturalne odczucia wpływa kilka czynników:
Kilka małych otworków, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi i zapewniają swobodny wypływ pokarmu.
Wyjątkowo miękka końcówka smoczka. Jest bardziej elastyczna dzięki czemu dostosowuje się do jamy ustnej dziecka podobnie jak brodawka sutkowa piersi.
Szerokie i elastyczne oparcie dla warg, które sprawia, że dziecko czuje się tak jakby ssało pierś mamy.
Innowacyjny antykolkowy odpowietrzacz umożliwiający swobodny wypływ pokarmu i pomagający zmniejszyć ilość powietrza połykającego przez dziecko.

Butelki NUK Nature Sense występują w czterech kolorach (białym, różowym, niebieskim i zielonym) i dwóch rozmiarach (150ml i 260ml).

Smoczki butelki również mają dwa rozmiary, dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy oraz 6-18 miesięcy. Poza tym mogą się różnić także liczbą małych otworków przepływowych.

Tak prezentuje się butelka rozebrana na części pierwsze.

Uważam, że butelka ta jest godna zainteresowania.

Na koniec mam dla Was KONKURS, w którym do wygrania jest butelka NUK Nature Sense
– 260ml,
– smoczek dla dziecka w wieku 6-18 miesięcy,
– do mleka modyfikowanego,
– kolor biały.

Wystarczy, że napiszecie pod postem czy u Was #tatanawarcie to teoria czy praktyka.

Konkurs trwa od 21.06.17 do 25.06.17

Powodzenia 🙂

NAGRODĘ OTRZYMUJE OLA – nana201

 

 

14 KOMENTARZE

  1. W naszym przypadku tato zawsze na warcie do ukołysania i nakarmienia swojej małej córeczki. Butelka Nuk bardzo by nam się przydała jako magiczny pomocnik Taty, z innych butelek ciężko nam wychodzi karmienie.

  2. Tata, tatuś oczywiście, że jest zawsze obok! Pomaga i wspiera mamę. Służy pomocą przy dzieciach. U nas nikt inny jak tylko tata świeci przykładem przykładnego ojca i męża. Zawsze obok by podać rękę, zawsze obok by przytulić … słowem skarb 🙂 Pozdrawiamy naszego tatę 🙂

  3. U nas tata na warcie jest zawsze, bo podobnie jak mama – wprawnie radzi sobie z opieką nad naszym już-nie-bobasem czy z jego pielęgnacją lub karmieniem:) Nigdy nie miał problemów, ani oporów, by dziecko wykąpać czy przewinąć. Syn to nasz Mały Cud Świata, więc robimy wszystko, by był szczęśliwy, dlatego tata każdego dnia znajduje dla niego czas. I jest pięknie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj