sobota, 2 lipca, 2022

Nerka praktyczne rozwiązanie na różne okazje

Rzadko pojawiają się tutaj elementy męskiej garderoby bądź takich też dodatków. Jednak jak coś zachwyci mego męża, to stwierdzam, że może warto Wam to zaprezentować. Ostatnio na taką listę rzeczy, z którymi praktycznie się nie roztaje trafiła nerka.

Na różne okazje i sytuacje

Jak ja się cieszę, że mój mąż ją ma. Tak nie lubię jak facet ma wypchane kieszenie portfelem, komórką, chusteczkami czy też innymi drobnymi rzeczami. Nie mogę nie wymienić kultowego grzebyka. Na szczęście grzebienia Dawid w kieszeniach nie nosił, ale jednak portfel i komórkę tak. Lubi torby na ramię, ale są sytuacje, że taka torba mu przeszkadza. Plecak jest ok, ale nie po to żeby nosić w nim dwie rzeczy i… powietrze, jakby to powiedział mój maż.

Dlatego taka nerka jest idealna w każdej sytuacji. Sprawdza nie na spacerze z dziećmi kiedy trzeba poprowadzić porzucony rowerek lub …

potrzymać za rękę.

Nie przeszkadza w robieniu zdjęć.

I można ją różnie nosić w zależności od nastroju lub widzi mi się. Można na pasie i na ramieniu. Zarówno w pierwszym jak i drugim rozwiązaniu zakładać ją można na trzy sposoby: z boku, z przodu i z tyłu. Wszystko zależy od ubioru, okazji, miejsca.

Nerka ta ma regulowany pasek, więc bez problemu można ją dopasować do własnych potrzeb. Istotnym elementem jest też fakt, że jest wodoodporna, więc w razie deszczu dokumenty i pieniądze nie przemokną.

Jest ona bardziej pojemna niż pozostałe nerki, które widywałam.

Poza tym jej fason i wykonanie idealnie dopasowuje się zarówno do bluzy z kapturem jak i do bardziej eleganckiego stroju. Zaprojektowana została w Danii, temu zawdzięcza swą prostą elegancję.

Takie czasy mamy, więc i historyczne zdjęcie w maseczce również jest.

Z tego modelu nerek są cztery kolory: czarna, granatowa, zielona (khaki) oraz brązowa – taka jaką ma Dawid. Osobiście podoba mi się jeszcze niebieska w sumie to ona jest bardziej granatowa, ale biorąc pod uwagę kolorystykę ubrań Dawida, to ta którą wybrał idealnie do niego pasuje.

Na stronie trendhim.pl znajdziecie również torby sportowe, plecaki, portfele. Poza tym takie akcesoria jak: paski, muszki, krawaty, spinki do krawatów, szelki, oraz męską biżuterię.

Cóż nie tylko kobiety lubią gustowne dodatki.

omo

Joanna Kołpak – Coolpak

Jeśli spodobał Ci się mój wpis udostępnij go proszę, klikając UDOSTĘPNIJ.

Polub moją stronę na Facebooku www.facebook.com/coolpaki

Zajrzyj na mój Instagram www.instagram.com/coolpaki.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koniecznie przeczytaj

Smartwatch dziecięcy Garett Kids Trendy 4G – gwarancja spokoju rodzica

Moje dzieciństwo wyglądało nieco inaczej niż dzieciństwo moich dzieci. W sumie nie chodzi tylko o moje dzieciństwo, ale o dzieciństwo całego mojego pokolenia. Nie...

Czym kierować się przy wyborze hulajnogi?

Wiosna, to cudowna pora roku. Jest piękna nie tylko w całym tym swoim rozkwicie, ale również dlatego, że nas przebudza, woła do siebie. Zachęca...

Czy możliwe jest ochronienie dzieci przed wirusami

Mamy początek wiosny i mogłoby się wydawać, że wszelkiego rodzaju choroby mamy za sobą (nie biorąc pod uwagę alergii, które akurat w tym okresie...