piątek, 10 lipca, 2020

Platinum Residence Mokotów w Warszawie

Nasz pobyt w Warszawie trwał dwa dni, więc konieczne było znalezienie noclegu. Tym razem to Dawid wyszukał propozycje hoteli itp. Wybór padł ostatecznie na Platinum Residence Mokotów, głównie ze względu na bliskie położenie ulicy Woronicza, gdzie znajduje się siedziba Telewizji Polskiej.

Na miejsce dojechaliśmy późno, bo było już po dwudziestej, ponieważ wiedziałam, że jak wcześniej przyjedziemy zostawić bagaże, to ciężko będzie nam z powrotem wyruszyć na ulice Warszawy, a i tak niewiele zobaczyliśmy.  I miałam rację.

Przy zameldowaniu dostałam kartę do pokoju i pobrana została dodatkowo zwrotna kaucja. Kaucję trzeba zapłacić kartą, bo potem na kartę zostaje zwrócona. Przy opuszczeniu apartamentu nie trzeba się już zgłaszać na recepcji, wystarczy zatrzasnąć kartę w apartamencie i ruszyć w drogę.

Rzadko sypiam w hotelach i nie wiedziałam, że aby włączyć prąd trzeba użyć karty. Na szczęście mój mężuś jest bardziej obznajomiony w temacie niż ja.

Dzieci oczywiście jako pierwsze zajrzały w każdy kont. Też tak macie, że na dzień dobry oglądacie wszystko. Ja od tego zawsze zaczynam pobyt w nowych miejscach.

Teraz poodprowadzam Was po naszym apartamencie, który metrażowo jest podobny do naszego mieszkanka, więc była przestrzeń, którą lubimy.

Na małżeńskim łóżku w sypialni spaliśmy oczywiście wszyscy. Nie sądzę żeby ta sytuacja miała szybko ulec zmianie, czyli żeby Tosieńka i Staś spali oddzielnie. Łóżko duże, wygodne. Bez problemu się pomieściliśmy.

W sypialni znajduje się też biurko. W szafie znajdziecie deskę do prasowania i żelazko.

Salon przestronny. I nie ma się co dziwić. My przy takim metrażu mamy trzy pokoje.

Urządzony minimalistycznie, estetycznie i wygodnie. Oczywiście jest dostęp do wi fi.

Aneks kuchenny, to super rozwiązanie. Jest w nim wszystko co niezbędne, czyli:
– zastawę stołową i kuchenną,
– płyn i gąbkę do naczyń oraz ściereczkę,
– czajnik elektryczny,
– kuchenkę mikrofalową,
– elektryczną płytę grzewczą – dwupalnikową,
– lodówkę,
– oraz zmywarkę.

Łazienka przestronna i co najważniejsze czysta, tak z resztą jak pozostałe pomieszczenia. Cóż po naszym pobycie w hotelu Jan Sander przekonałam się, że nie zawsze jest to standard.
Znajdziecie w niej:
podstawowe kosmetyki – żel do włosów i ciała oraz mydło w płynie,
suszarka do włosów,
ręczniki,
– pralkę.

Niewiele czasu mieliśmy na zabawy na podwórku, ale obiecaliśmy dzieciom, że przynajmniej chwilkę będą mogły tam pobrykać.

Z żalem opuszczaliśmy zarówno Platinum Residence Mokotów  jak i samą Warszawę, ale niestety byliśmy umówieni z klientami i nie dało się tego przełożyć.

A jak Wam się podoba walizeczka Stasia, to dla tych, co jeszcze nie doczytali z wcześniejszych naszych podróżniczo-noclegowych relacji informuję, że znajdziecie ją tutaj.

Dodatkowe informacje:
– dostępny jest garaż- płatny,
– jest możliwość zamówienia śniadania, ale trzeba to zgłosić do godziny 18:00 ponieważ są obsługiwane przez catering.


Platinum Residence Mokotów w Warszawie

WWWplatinumresidencemokotow.com 
Email: rezerwacja@platinumresidencemokotow.com
Telefon: 22 419 00 08, 22 419 00 06, 22 419 02 29
Miejscowość: Warszawa
Adres: ul. Magazynowa 9

 

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koniecznie przeczytaj

Proste pomysły na wakacyjną aktywność z dzieckiem

Lubię ruch. Poza tym wiem, że jest to też ważne dla dobrego samopoczucia i kondycji. Dzieciom od małego staram się wszczepić dobre nawyki. Chciałabym,...

Szkoła rodzenia na miarę naszych czasów

Deszczowe dni sprzyjają raczej siedzeniu w domu niż długim spacerom. W takie dni wychodzimy poskakać po kałużach, ale jednak więcej czasu poświęcamy na czytanie,...

Pustynia Błędowska

Wyprawę na Pustynię Błędowską połączyliśmy ze zwiedzaniem Zamku Ogrodzieniec. Żałuję, że przyjechaliśmy tam dość późno. Dzieci były już zmęczone zwiedzaniem zamku i wspinaniem się...