sobota, 15 czerwca, 2024

Pstro Cafe w Opolu

Do PSTRO cafe trafiliśmy  za sprawą organizowanych tam warsztatów cukierniczych As w kuchni. Trochę byłam zdziwiona, że wcześniej nie wiedziałam o istnieniu takiej kawiarenki i to całkiem blisko naszego miejsca zamieszkania, ale okazało się, że jest ona tam od niedawna. I wszystko okazało się jasne.

Nadrobiliśmy więc zaległości. Podczas gdy Tosieńka tworzyła na warsztatach cudną babeczkę ja, Dawid i Stasiu mogliśmy  relaksować się w miłym towarzystwie popijając kawę i zajadając pyszne ciasto. No dobrze, z tą kawą to przesadziłam, bo Dawid i Staś nie piją, a ja rzeczywiście miałam na nią ogromną ochotę, ale niestety tego dnia dopadła mnie paskudna migrena więc z kawy zrezygnowałam 🙁 Cóż więc pozostało takiemu kawiarzowi jak ja? Ciasta, muffinki, czyli same pyszności 🙂 Jeśli jeszcze tego nie wiecie, to oświadczam, że ogromy łasuch ze mnie.

Stałam więc tak przed tymi słodkościami i zastanawiałam się co wybrać.

pstro-cafe-1

Ostatecznie wybór padł na serniczek, do którego jeszcze przed rozpoczęciem warsztatów dołączyła się Tosieńka, no i Staś oczywiście więc niewiele mi zostało.

pstro-cafe

Po tym co udało mi się spróbować mogę ocenić, że był pyszny. Mięciutki, puszysty, taki jak lubię, a że było mi mało słodkości, to tym razem ja przyłączyłam się do Dawidowej tarty oreo. Kto jeszcze nie jadł musi koniecznie spróbować.

pstro-cafe-2

Tak to wygląda „od kuchni”. A sam lokal? Jeśli masz dzieci to miejsce na pewno jest dla Was. Jeśli nie masz, to też będziesz się tu dobrze czuć. Po pierwsze dlatego, że detale dbają o klimat,

pstro-cafe-5

po drugie jeśli jesteś sama możesz sięgnąć po jakąś z pozycji literackich. I w końcu po trzecie jeśli ktoś Ci towarzyszy i zaczyna już przynudzać swoim monologiem, to zachęć go aby wykorzystał swą znajomość słownictwa w grze w „Scrabble”.

pstro-cafe-6

Jeśli jednak zdecydujesz się na przyjście z dzieckiem wiedz, że nie będzie się tutaj nudzić.

pstro-cafe-7

pstro-cafe-16

Jeśli jeszcze się zastanawiacie czy warto przyjśc tutaj chociażby na kawę, to spójrzcie na te zdjęcia.

pstro-cafe-11

pstro-cafe-9

pstro-cafe-4

pstro-cafe-10

pstro-cafe-8

pstro-cafe-14

pstro-cafe-18

Nawet ja sobie zrobiłam zdjęcie 🙂

pstro-cafe-13

Jeszcze wazna informacja dla mam z maluszkami. Jest przewijak w toalecie …

pstro-cafe-17

i krzesełko do karmienia.

pstro-cafe-15

I jak Wam się podoba?


Pstro Cafe w Opolu

pstro-cafe-12

WWWPSTRO cafe
Miejscowość: Opole
Adres: Grota Roweckiego 6

46-020 Opole, Polska

Poprzedni artykułKiedyś byłam sama
Następny artykułPiaskowe obrazki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj