poniedziałek, 25 września, 2023

Wypożyczalnia quadów w Baligrodzie

Quady zdominowały nasz pobyt w Bieszczadach 😉 ponieważ od tej atrakcji rozpoczęliśmy i zakończyliśmy naszą bieszczadzką przygodę. 3/4 rodziny Na Nudę bardzo się to spodobało. Wszyscy mieliśmy pierwszy raz styczność z tymi czterokołowcami. Ja podeszłam do tego bez większych emocji, Stasiu jest jeszcze za mały na takie przejażdżki więc w trasę wyruszył tatuś z Antoninką, która wcześniej wybrała sobie quada, na którym chciała jechać. Zna się dziewczyna na rzeczy 😉 bo na początku upatrzyła sobie quada właściciela. W efekcie po przekazaniu dokładnej instrukcji obsługi w drogę wyruszyli na podobnym, też czerwonym. Ruszyli aż się za nimi kurzyło.

Grizzly - Wypożyczalnia Quadów w Baligrodzie

A Stasiu smutny patrzył za odjeżdżającymi.

Grizzly - Quady Baligród

Nie pojechał biedulek ale mógł przynajmniej posiedzieć sobie na rożnych quadach i …

Quady w Bieszczadach

dokładnie je pooglądać.

quady w Baligrodzie

atrakcje-dla-dzieci

Przejażdżka trwała pół godziny. Stasiu znużony oczekiwaniem na powrót Tosieńki i taty zasnął. W końcu nadjechali 🙂 Szaleństwo podobno było na drodze. Dobrze, że to jakieś polne dróżki. Nie widziałam, bo szybko zniknęli mi za pagórkiem więc nie mogę dokładnie opisać. Tosia zadowolona z jazdy. Tatuś mówił, że nie chciała jechać wolniej, ale czuła się bezpieczniej jak ją Dawid trzymał ręką.

Atrakcje dla dzieci w Bieszczadach

I dlatego z chęcią przyjęła propozycję taty żeby jeszcze raz pojechać na quady. Dawid miał zamysł żeby mnie zabrać przynajmniej na dziesięciominutową jazdę, ale nasze dzieciaczki nie miałyby z kim zostać. A tak na marginesie wcale z tego powodu nie ubolewałam 😉 Tosi sprawiało to dużo większą radość. Druga jazda była zupełnie inna bo już większe doświadczenie prowadzącego 😉 ale też inne warunki, ponieważ było mokro po deszczu. Podobno zaliczyli jeden wyskok, po którym Toasieńka powiedziała, że nie chce tak więcej, więc dalej jazda była już spokojniejsza. I prawdę mówiąc, ja jak to typowa mama, myślałam, że po jeździe po błocie i kałużach będą bardziej ochlapani i brudni, a  w cale tak nie było 🙂


Wypożyczalnia quadów w Baligrodzie

Grizzly Bieszczady

Email: grizzly@onet.eu
Telefon: 693 600 605, 791 977 007
Miejscowość: Baligród
Adres: ul. Balów 13
Koszt: płatne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj