wtorek, 23 lipca, 2024

Sala zabaw „Smocza Jama” w Opolu

Gdzie wyjść z dziećmi w niepogodę? Na przykład do sali zabaw. O jednej już pisaliśmy, dzisiaj na tapecie druga sala, którą ostatnio odwiedzamy. Poszliśmy tam kiedyś na próbę i dzieciom się spodobało. To one, chociaż to głównie Tosia, decydują na którą salę zabaw idziemy.

Staś swoją wizytę w „Smoczej Jamie” zawsze zaczyna od cufci. Dodam tylko, że jest ona  płatna 2zł, więc zawsze muszę się przygotować na dodatkowy wydatek 😉

Tosieńka też chętnie mu towarzyszy.

Jak się już najeżdżą, to ruszają dalej korzystać z kolejnych atrakcji. A jakie atrakcje można tutaj jeszcze znaleźć? Dwie wysokie zjeżdżalnie,

cztery małe trampoliny.

Coś dla starszych dzieci, zjeżdżalnie linowe – są dwie różne. Jest też ścianka wspinaczkowa.

Obowiązkowo basen z piłkami, które dziecko tego nie lubi.

Atrakcji jest dużo. W rzutki Tosia jest lepsza ode mnie. Ma oko, trafiła w dziesiątkę.

Mi niestety nie poszło tak dobrze 😉

W Smoczej Jamie jest też kącik dla małych dzieci.

I tam jest też dla maluszków basen z piłkami. Staś na początku korzystał z tego małego. Dopiero ostatnio zaczyna się bawić w basenie dla tych dużych 😉 dzieci.

Zawsze też jest zabawa armatkami. Ja strzelam ze Stasiem, a Antoninka już sama sobie radzi. Śmiechu przy tym co niemiara 😀 Oczywiście głównie jak mama dostanie piłką. Armatki, jak chyba na każdej sali zabaw są dodatkowo płatne. Dwójka dzieci czyli 2zł razy dwa.

Z tej atrakcji też korzystamy i też jest ona płatna 2zł. Trzeba bardzo uważać tutaj na ręce. Moje dzieciaczki lubią je kłaść na stół lub trzymać tak jak Tosieńka na zdjęciu. Niestety Tosia już się przekonała jak boli jak dostanie się krążkiem.

W tej sali zabaw trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami, ale jest to też dodatkowa frajda dla dzieci. Kolejne 2zł „przelot” helikopterem.

Jak dzieci szaleją rodzice mogą sobie spokojnie usiąść i napić się kawy, herbaty lub innych napojów dostępnych na terenie sali, jednocześnie mając z góry widok na szaleństwa dziecka. Niestety Staś jest jeszcze dość mały i muszę za nim biegać i czasami mu pomagać, więc nie znam tych relaksujących doznań sali zabaw 😉 Na szczęście coraz częściej pomaga mu Tosieńka.

Smocza Jama nie jest dużą salą zabaw, ale pnie się w górę. Staś raz zawędrował na górę i Antoninka musiała ruszyć mu z pomocą.

A po zabawie jeszcze obowiązkowo przejażdżka. Coś dla tatusia i synusia, córeczki zresztą też.


Sala zabaw „Smocza Jama”

WWWsmoczajama.opole.pl
Email: info@smoczajama.opole.pl
Telefon: 77 45 82 222
Miejscowość: Opole
Adres: ul. Wrzosowa 8
Koszt: płatne

45-469 Opole, Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj