czwartek, 23 maja, 2024

Czym kierować się przy wyborze hulajnogi?

Wiosna, to cudowna pora roku. Jest piękna nie tylko w całym tym swoim rozkwicie, ale również dlatego, że nas przebudza, woła do siebie. Zachęca aby wyjść i usiąść na trawie, pójść na spacer, pojeździć na rowerze, wrotkach, deskorolce czy hulajnodze. Wiosna daje nam piękny krajobraz i ciepłe promienie słońca, a jak my to wykorzystamy to już zależy od każdego z nas, od tego kto jak lubi spędzać czas.

My lubimy spacery, ale jeszcze bardziej niż spacery lubimy aktywniej wykorzystywać czas spędzony na świeżym powietrzu. Tosieńka i Staś jeżdżą na rowerach, wrotkach (Tosia), rolkach, deskorolce (Staś) i hulajnogach. Bardzo mnie to cieszy i przyznam szczerze, że jak byli mali, to czekałam na ten moment, w którym będziemy mogli wspólnie aktywnie spędzać czas.

Najczęściej w ruchu u nas są rowery i hulajnogi. W zależności od ochoty wybierają jedno albo drugie.

Hulajnogami dzieci jeżdżą do szkoły, więc są niemalże codziennie w użyciu. Dzięki temu droga do szkoły mija im szybko i przyjemnie. Gorzej ma tata, który towarzyszy im w tej drodze. Choć po chwili zastanowienia, uważam jednak, że lepiej ponieważ odrazu  ma  już zaliczony poranny jogging. Ja mam nieco łatwiej ponieważ ich ze szkoły odbieram i nie ma takiego pośpiechu jak rano, więc jadą w miarę spokojnie.

Jednak poza tym, ze hulajnogi służą dzieciom jako środek transportu do szkoły, to są wykorzystywane głównie do aktywności na świeżym powietrzu, zabawy i ćwiczenia różnego rodzaju akrobacji.

Ze względu na to, że hulajnogi towarzyszą nam często i są mocno przez dzieci eksploatowane, to nasz wybór padł na hulajnogi wyczynowe SOKE.

Hulajnogi SOKE

Hulajnogi SOKE, to:
Precyzja i jakość. Hulajnogi wykonane z użyciem najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologii. Precyzja wykonania to precyzja jazdy.
Trwałość wykonania. Deck cięty z jednego bloku metalu, co w połączeniu z zastosowaniem łożysk ABEC 9 gwarantuje najwyższą trwałość.
Niepowtarzalny design. Każdy element hulajnogi został zaprojektowany w taki sposób, aby swoim wyglądem robił wrażenie!

Tosienka ma model SOKE PRO MULTICOLOR. Jest to hulajnoga przeznaczona dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Elementy budowy hulajnogi zostały tak dobrane, że nadaje się zarówno do jazdy ulicznej i na skateparku. Najwyższej jakości łożyska ABEC 9 zapewniają większą precyzję i osiąganie najwyższych prędkości.

Natomiast Staś jeździ na modelu SOKE EVO BLUE. Ta hulajnoga przeznaczona jest dla początkujących i średnio zaawansowanych. Deck zaprojektowany pod pegi sprawdzi się podczas nauki wszystkich tricków. Koła wyposażone w najwyższej jakości łożyska ABEC 9, które umożliwiają osiąganie wyższych prędkości.

I o ile dla mnie jako mamy znaczenie ma jakość sprzętu i bezpieczeństwo jazdy, to dla dzieci, a szczególnie dla Tosieńki, jeszcze większe znaczenie ma wygląd hulajnogi.

Mogłoby się wydawać, że w hulajnogach, a w szczególnie w hulajnogach wyczynowych będzie trudno o design odpowiedni dla dziewczyny. Nic bardziej mylnego.

Jak widać obie hulajnogi prezentują się bardzo dobrze.

Była mowa o wyglądzie i bezpieczeństwie, warto jeszcze wspomnieć o komforcie jazdy, który też jest bardzo ważny. Dzieci jak pierwszy raz przejechały się na tych hulajnogach stwierdziły, że one same jeżdżą.

Jak widać podczas jazdy rekreacyjnej Tosieńka i Staś nie mają kasków. Jednak jak wybieramy się na skatepark, to kaski są u nas obowiązkowe. Bezpieczeństwo, to podstawa.

Czym kierować się przy wyborze hulajnogi?

Czym, więc kierować się przy wyborze hulajnogi?
– jakością i trwałością wykonania,
– jakość wykonania przekłada się na bezpieczeństwo jazdy,
– połączenie trwałości i bezpieczeństwa z pięknym designem gwarantuje zadowolenie nie tylko dziecka, ale i mamy.

hulajnogi SOKE

Przyjemnej aktywności na świeżym powietrzu.

 

 

coolpakiJoanna Kołpak – Coolpak

Jeśli spodobał Ci się mój wpis udostępnij go proszę, klikając UDOSTĘPNIJ.

Polub moją stronę na Facebooku www.facebook.com/coolpaki

Zajrzyj na mój Instagram www.instagram.com/coolpaki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Koniecznie przeczytaj